| Specificații | |
| Brand | Concept |
| Tip irigator bucal | Electric |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Numar programe | 3 |
| Beneficii | Curatare |
| Set | Da |
| Numar trepte de presiune | 1 |
| Inaltime | 60 mm |
| Latime | 90 mm |
| Lungime | 220 mm |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 0.31 Kg |
| Numar capete incluse | 3 |
| Continut pachet | 1 x Irigator bucal 1 x Incarcator wireless 3 x Cap pentru irigator dentar |
Mai multe detalii »
