
Părerile cumpărătorilor despre Ladă Frigorifică BEKO CF200CWN
Lada frigorifica Beko CF200CWN este apreciată de cumpărători pentru spațiu încăpător și funcționare liniștită. Utilizatorii confirmă reglare ușoară a temperaturii, mâner incastrat practic și fiabilitate pe 2 luni de test. Fără nemulțumiri semnalate în recenziile disponibile.
Utilizatorii au apreciat:
- Spațiu încăpător (198 l)
- Funcționare silențioasă, zgomot aproape imperceptibil
- Reglare temperatură foarte ușoară
- Mâner incastrat confortabil
- Prezență vizuală prezentabilă
- Fiabilitate confirmată pe 2 luni
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Capacitate de inghet / 24h | 13 Kg |
| Volum net total | 198 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Autonomie fara curent | 41 h |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Consum anual energie | 126 kWh |
| Functii | Certificare TUV Materiale neinflamabile Panou de control cu LED |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar usi | 1 |
| Agent racire | R600A |
| Numar compresoare | 1 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Culoare | Alb |
| Latime | 112 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Adancime | 70 cm |
| Greutate | 37 Kg |
| Accesorii incluse | Cos |
Prețul actual »