
Părerile cumpărătorilor despre Ladă Frigorifică BEKO CF200DWN
Lada frigorifică Beko CF200DWN de 198L primește evaluare pozitivă pentru calitate și funcționare ireproșabilă. Utilizatorii apreciază capacitate încapătoare și design sustenabil. Observație negativă: lipsa iluminării interioare.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate bună, materiale rezistente
- Funcționare ireproșabilă
- Capacitate încapătoare 198L
- Design sustenabil
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsa iluminării interioare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Capacitate de inghet / 24h | 12 Kg |
| Volum net total | 198 l |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Autonomie fara curent | 41 h |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Consum anual energie | 160 kWh |
| Functii | Certificare TUV Materiale neinflamabile Panou de control cu LED |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar usi | 1 |
| Agent racire | R600A |
| Numar compresoare | 1 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Culoare | Alb |
| Latime | 102.6 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Adancime | 61.6 cm |
| Greutate | 37 Kg |
| Accesorii incluse | Cos |
Vezi oferta »