
Părerile cumpărătorilor despre Ladă Frigorifică Heinner HCF-HS248EE++
Lada frigorică Heinner HCF-HS500EE++ (500 l, clasa E, compresor inverter) îndeplinește funcția sa de bază conform recenziei disponibile. Volum spațios și caracteristicile anunțate sunt funcționale.
Utilizatorii au apreciat:
- Volum spațios de 500 litri
- Compresor inverter pentru eficiență
- Control electronic și display LED
- Iluminare internă funcțională
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi în magazin »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Volum net total | 248 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 11.2 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum anual energie | 215 kWh |
| Functii | Super congelare Blocare acces copii Lumina LED Maner integrat |
| Numar compresoare | 1 |
| Agent racire | R600A |
| Numar usi | 1 |
| Numar cosuri | 1 |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Culoare | Alb |
| Latime | 96.3 cm |
| Inaltime | 84.7 cm |
| Adancime | 63 cm |
| Accesorii incluse | Cos |
Vezi în magazin »