
Părerile cumpărătorilor despre Laptop Apple MC9F4RO/A
Laptop MacBook Air 15 cu procesor Apple M3 primește recenzii pozitive pentru design, ușurință și rezistență. Utilizatorii apreciază construcția solidă și performanța.
Utilizatorii au apreciat:
- Design ușor și portabil
- Construcție rezistentă
- Performanță bună M3
- Ecran 15 inchi
- Livrare impecabilă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Line-up | MacBook |
| Platforma producator | Apple MacBook Air 15 |
| Model | MacBook Air |
| Producator procesor | Apple |
| Tip procesor | M3 |
| Model procesor | M3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Memorie integrata | 16384 MB |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Unitate optica | Nu |
| Diagonala display | 15.3 inch |
| Format display | 2.8K |
| Tehnologie display | IPS Retina |
| Luminozitate | 500 nt |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 2880 x 1864 |
| Tip placa video | Integrata |
| Tehnologii placa video | 10-core GPU |
| Camera WEB | Full HD |
| Autonomie baterie | 15 h 18 h |
| Capacitate baterie | 66.5 Wh |
| Sistem de operare | Mac OS |
| Audio | Trei microfoane Sase difuzoare |
| Tehnologii audio | Spatial audio |
| Porturi | 1 x Jack 3.5 mm 2 x Thunderbolt v3 1 x MagSafe 3 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Securitate | Touch ID |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Senzor lumina ambientala Force Touch trackpad Baterie 66.5Wh True Tone technology Wide color (P3) |
| Tastatura numerica | Nu |
| Greutate | 1.51 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 340.4 x 237.6 x 11.5 mm |
| Culoare | Starlight |
| Accesorii incluse | USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m) Adaptor 35W |
Vezi oferta »