Părerile cumpărătorilor despre Laptop ASUS HT5306QA-LX003X
Laptopul ASUS ProArt PZ13 OLED HT5306QA este apreciat ca hibrid tablet/laptop pentru creat și office. Utilizatorii subliniază materiale premium, ecran OLED tactil de calitate, baterie suficientă și accesorii incluse (husă, tastatur magnetică, stylus, rucsac). Dezavantaj principal: lipsa USB 3.0 necesită docking station.
Utilizatorii au apreciat:
- Materiale premium
- Ecran OLED tactil de calitate
- Baterie suficientă
- Procesor impecabil pentru taskuri diverse (Photoshop, Krita)
- Accesorii incluse: husă protecție, tastatur magnetică, stylus Asus 2.0, rucsac
- Potrivit pentru creat și office
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsa USB 3.0, necesită docking station
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Line-up | ProArt |
| Brand | ASUS |
| Procesor grafic integrat | Adreno |
| Tehnologie procesor | 4 nm |
| Cache | 30 MB |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz |
| Numar nuclee | 8 |
| Arhitectura | ARM |
| Model procesor | X1P-42-100 |
| Tip procesor | Snapdragon X Plus |
| Producator procesor | Qualcomm |
| Memorie integrata | 16384 MB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Unitate optica | Nu |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Camera WEB | QHD |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tip placa video | Integrata |
| Rezolutie | 2880 x 1800 |
| Touchscreen | Da |
| Finisaj display | Glossy |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tehnologie display | OLED |
| Format display | 3K |
| Diagonala display | 13.3 inch |
| Capacitate baterie | 70 Wh |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Wireless | 802.11 be |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Tehnologii audio | Smart Amp Technology |
| Porturi | 2 x USB 4.0 |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
| Securitate | BIOS Booting User Password Protection Firmware TPM IR camera for Windows Hello Microsoft Pluton BIOS setup user password |
| Caracteristici cheie | Touch Screen Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Camera fata 5Mp 100% DCI-P3 Pantone Validated VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 SGS Eye Care Display Baterie 3 celule - 70Wh Timp de raspuns 0.2ms Copilot key Suport stylus Camera spate 13.0M Ultra HD (4K) |
| Tastatura numerica | Nu |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Cititor de carduri | SD |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Design | Detasabil |
| Greutate | 850 g |
| Dimensiuni (W x H x D) | 297.5 x 202.9 x 9 - 9 mm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Stand Adaptor 65W Backpack Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) Tastatura Adaptor card Micro SD |
Prețul pe eMAG »