Părerile cumpărătorilor despre Laptop ASUS G615LM-S5065
Laptopul gaming ASUS ROG Strix G16 G615LM sosește în perfectă conformitate cu descrierea și stare impecabilă, fără defecte la inspecție inițială. Utilizatorii confirmă funcționare excelentă fără întreruperi, fiind un dispozitiv plenamente operațional.
Utilizatorii au apreciat:
- Livrare în conformitate deplină cu descrierea
- Pachet complet la primire
- Stare excelentă, fără defecte sau probleme
- Funcționare excelentă fără întreruperi
- Procesor Intel Core Ultra 9 275HX cu performanță bună
- Ecran 2.5K 240Hz pentru gaming
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Line-up | ROG |
| Platforma producator | ASUS ROG Strix G16 |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | Core Ultra 9 |
| Model procesor | 275HX |
| Arhitectura | Arrow Lake |
| Numar nuclee | 24 |
| Frecventa nominala | 2.1 GHz 2.7 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.6 GHz 5.4 GHz |
| Cache | 36 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 64 GB |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR7 |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Unitate optica | Nu |
| Diagonala display | 16 inch |
| Format display | WQXGA |
| Tehnologie display | IPS |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 2560 x 1600 |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Tehnologii placa video | VR Ready NVIDIA G-Sync Drivere Game Ready Ray tracing NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 |
| Camera WEB | Full HD |
| Capacitate baterie | 90 Wh |
| Sistem de operare | NO OS |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Smart Amp Technology AI noise-canceling technology Hi-Res certification (for headphone) |
| Porturi | 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 1 x USB 3.2 Type C Gen 2 3 x USB 3.2 Type A Gen 2 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt v4 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 be |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Securitate | Trusted Platform Module (Firmware TPM) BIOS Administrator Password and User Password Protection |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura iluminata RGB 4 zone G-sync Rata refresh ecran 240Hz ROG Nebula Display MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus ROG intelligent cooling Timp de raspuns ecran 3ms ROG Boost: 1610MHz* at 115W (1560MHz Boost Clock+50MHz OC, 100W+15W Dynamic Boost) |
| Rata de refresh | 240 Hz |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Greutate | 2.65 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 354 x 268 x 22.8 - 30.8 mm |
| Culoare | Eclipse Gray |
| Accesorii incluse | Adaptor 280W |
Verifică stocul pe eMAG »