Părerile cumpărătorilor despre Laptop HP B7VK6EA
Laptopul HP 17-cn3004nq combină ecran luminos (300 nits) cu procesor Intel Core i5 performant și SSD rapid. Utilizatorii apreciază tastatura cu diacritice românești și consideră că este perfect pentru lucrul de birou, deși carcasa din plastic limitează premium-itatea.
Utilizatorii au apreciat:
- Ecran luminos și de calitate (300 nits)
- Procesor Intel Core i5 performant
- SSD rapid cu viteze bune
- Carcasă ușoară și portabilă
- Tastatura cu diacritice românești
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Carcasă din plastic, nu premium
- Drivere rețea necesită instalare manuală
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | HP |
| Line-up | HP 17 |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 1334U |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz 4.6 GHz |
| Cache | 12 MB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
| Unitate optica | Nu |
| Diagonala display | 17.3 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Luminozitate | 300 nt |
| Finisaj display | Anti-Reflective |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tip placa video | Integrata |
| Camera WEB | HD |
| Capacitate baterie | 41 Wh |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Porturi | 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Securitate | TPM (Firmware TPM) Camera privacy shutter |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 3 celule - 41Wh |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Tastatura numerica | Da |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Greutate | 2.08 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 400.7 x 257.8 x 19.9 mm |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Adaptor 45 W |
Vezi oferta »