Părerile cumpărătorilor despre Mașină de cusut Minerva MAX30
Mașina de cusut electromecanică Minerva MAX30 primește evaluări pozitive de la utilizatori care o recomandă pentru lucrări casnice. Cu 13 programe predefinite și 700 impulsuri pe minut, oferă versatilitate pentru proiecte textile obișnuite. Motorul de 70W și 25 de trepte de torsiune permit ajustare pentru diferite materiale și grosimi.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare fiabilă
- Recomandată de utilizatori
- 13 programe predefinite
- 700 impulsiuni pe minut
- 25 trepte de torsiune
- Potrivită pentru lucrări casnice
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Minerva |
| Tip aplicatie | Coasere |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip | Clasic |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 70 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Numar de programe coasere | 13 |
| Functii | Pas reglabil al cusaturii Lumina Bobina verticala Control viteza coasere Maner Coasere inversa Compatibil ac dublu |
| Viteza maxima coasere (cusaturi/minut) | 700 |
| Utilizat pentru | Universal |
| Nivel de lucru | Incepator |
| Lungimea maxima pas cusatura | 3.6 mm |
| Culoare | Negru Alb |
| Latimea maxima pas cusatura | 4.5 mm |
| Inaltime ridicare piciorus | 5.7 mm |
| Lungime | 345 mm |
| Latime | 145 mm |
| Inaltime | 270 mm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare 1 x Masina de cusut 1 x Pedala Control |
| Picioruse de coasere incluse | Piciorus pentru butoniera Piciorus de coasere universal |
Mai multe detalii »