Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Găurit Înșurubat Black & Decker KR911K-qs
Mașina de găurit cu percuție Black & Decker KR911K-QS este un model cu fir de 910W, oferind 3100 RPM și 52.700 BPM. Este apreciată pentru puterea mare și robustețea construcției, fiind foarte eficientă la găurit în beton. Vine cu geantă de transport și mâner ergonomic cu lăcaș pentru burghie. Nu sunt menționate minusuri în recenzii.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere mare, foarte eficientă la găurit în beton
- Construcție robustă
- Vine cu geantă de transport
- Mâner ergonomic cu lăcaș pentru burghie
- Calitate bună a construcției
- Carcasă metalică de aluminiu
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Black & Decker |
| Tip mandrina | Rapida |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Masina de gaurit cu percutie |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 910 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Viteza maxima (rpm) | 3100 |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Beton Zidarie |
| Trepte ajustare cuplu | 2 |
| Dimensiune mandrina | 13 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 50 mm |
| Diametru gaurire in zidarie | 18 mm |
| Continut pachet | 1 x Masina de gaurit |
Vezi pe eMAG »