Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Găurit Înșurubat Makita DF333DSAE
Mașina de găurit și înșurubat Makita DF333DSAE este o unealtă pe acumulator de 12V cu 1700 RPM și cuplu de 30/14 Nm. Poate găuri până la 21mm diametru. Este apreciată pentru calitatea și fiabilitatea specifică brandului Makita, fiind descrisă ca „foarte bună”, „compactă” și „profesională”. Utilizatorii menționează că este exact ce își doreau, sugerând că este o unealtă care îndeplinește așteptările.
Utilizatorii au apreciat:
- Compactă și ușor de manevrat
- Calitate profesională specifică brandului Makita
- Livrare în timpul stabilit
- Performanță bună conform recenziilor
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsă adaptor metalic pentru capete de înfiletat
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Makita |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip mandrina | Rapida |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip produs | Masina de gaurit |
| Capacitate acumulator | 2 Ah |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | LED Maner ergonomic Control turatie |
| Cuplu maxim | 30 Nm |
| Trepte ajustare cuplu | 2 |
| Viteza maxima (rpm) | 1700 |
| Suprafata lucru | Lemn Otel |
| Diametru gaurire in lemn | 21 mm |
| Diametru gaurire in otel | 10 mm |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Material | Plastic Metal |
| Dimensiune mandrina | 13 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Continut pachet | 1 x Masina de gaurit |
Prețul pe eMAG »