Părerile cumpărătorilor despre Mașină de pâine Gorenje BM1210BK
Mașina de pâine Gorenje BM1210BK are o putere de 800W și este disponibilă în culoare neagră. Utilizatorii au opinii mixte, unii fiind mulțumiți de calitatea pâinii, alții raportând probleme cu coaja prea groasă sau cu durabilitatea aparatului. Rețetarul este considerat confuz de unii utilizatori, cu unități de măsură inconsistente.
Utilizatorii au apreciat:
- Silențioasă în funcționare
- Ușor de folosit pentru unii utilizatori
- Bună pentru diverse tipuri de pâine (albă, integrală)
- Poate face și cozonac și dulceață
- Economisește timp la gătit
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Rețetarul confuz, cu unități de măsură inconsistente
- Coaja pâinii poate ieși prea groasă
- Probleme de durabilitate după câteva luni
- Poate da compoziția pe dinafară în anumite condiții
- Rezistența poate funcționa defectuos
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Gorenje |
| Tip programe | Gem Paste Fara gluten |
| Capacitate | 900 g 1200 g |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere | 800 W |
| Numar programe | 12 |
| Functii | Oprire automata Programare coacere Fereastra de supraveghere Coacere rapida Setari grad rumenire Umflarea automata a aluatului |
| Culoare | Negru |
| Material carcasa | Plastic Metal |
| Latime | 262 mm |
| Lungime | 278 mm |
| Adancime | 425 mm |
| Greutate | 6.101 Kg |
| Lungime cablu | 1200 mm |
| Accesorii incluse | Lingura masurare Carte retete Cana masura |
Vezi oferta »
