
Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe ARCTIC APLM2WFSU28411A
Mașina de spălat rufe Arctic APLM2WFSU28411A are o capacitate de 8 kg și viteză de centrifugare de 1400 RPM. Este echipată cu motor Silent Inverter, funcții ExtraSteam, IronExpress și Recycled Tub. Se încadrează în clasa energetică A. Este extrem de silențioasă în funcționare. Programul scurt de 30 de minute poate fi modificat în privința temperaturii și vitezei de centrifugare, oferind flexibilitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Extrem de silențioasă în funcționare
- Program scurt (30 min) cu temperatură și viteză de centrifugare ajustabile
- Eficiență energetică bună (clasa A)
- Stabilă în timpul funcționării
- Ușa se deschide imediat după terminarea programului
- Design modern și atractiv
- Motor Silent Inverter pentru fiabilitate
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Unele unități pot produce sunete ciudate la prima utilizare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | ARCTIC |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Marime familie | 4 membri |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Consum de energie/100 spalari | 47 kWh |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Nivel zgomot centrifugare | 75 dB |
| Tehnologie | Aqua Safe Motor Silent Inverter ExtraSteam Recycled Tub |
| Functii de siguranta | Sistem electronic de control al balansului Blocare acces copii |
| Functii | Prespalare Amanare pornire Eco Wash Eco Heater Aqua Surf Steam Sistem electronic de ajustare a cantitatii de apa Add-In |
| Programe spalare | Mixt Bumbac Sintetice Delicate Camasi Clatire Stoarcere + Evacuare Drum Clean Antipete Rapid 14' Eco 40-60 Jeans/Culori inchise Antialergic+ cu ExtraSteam Improspatare cu aburi Spalare la rece |
| Numar programe spalare | 15 |
| Durata timer | 24 h |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Slim | Nu |
| Durata program rapid | 14 min |
| Durata program ECO | 3 h 38 min |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Greutate | 70 Kg |
| Latime | 60 cm |
| Culoare | Antracit |
| Adancime | 54.6 cm |
Mai multe detalii »