Mașină de Spălat Rufe cu Uscător Candy - BP 410BL8-S
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Slim | Nu |
| Tip incarcare | Frontala |
| Capacitate de incarcare | 10 Kg |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Nivel zgomot centrifugare | 72 dB |
| Material cuva | Otel inoxidabil |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Culoare | Alb |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Adancime | 518 mm |
| Latime | 650 mm |
| Inaltime | 850 mm |
| Greutate | 67 Kg |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Functii | Spalare intensiva Spalare rapida |
| Functii de siguranta | Blocare instantanee usa |
| Durata timer | 4 h |
| Numar programe spalare | 16 |
| Dispensere | Balsam Detergent Detergent lichid |
| Programe spalare | 16 |
Mai multe detalii »
