
Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe Electrolux EW6F3484E
Mașina de spălat Electrolux EW6F3484E de 8 kg primește aprecieri pentru ușurință în utilizare și spălare eficientă, cu consum redus de apă și energie. Funcția TimeManager permite ajustare programe pe necesități, dar se aplică doar pe 2 programe predefinite din gamă. Motor Inverter și SensiCare asigură adaptare la tipul țesăturilor, iar funcționarea liniștit este confirmată.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de folosit
- Funcția TimeManager pentru ajustare programe
- Consum redus apă și energie
- Spălare eficientă
- Funcționare liniștit
- Motor Inverter cu Magnet Permanent
- SensiCare pentru adaptare țesături
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Funcția TimeManager se aplică doar pe 2 programe din gamă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Marime familie | 4 membri |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Consum de energie/100 spalari | 47 kWh |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Nivel zgomot centrifugare | 75 dB |
| Functii | Clatire suplimentara Time Manager 4 picioruse ajustabile Anti-pete Start intarziat Mod Silentios |
| Functii de siguranta | Protectie anti-inundare Blocare acces copii |
| Tehnologie | Motor Inverter SensiCare |
| Programe spalare | Matase Lana Bumbac Sintetice Delicate Clatire Centrifugare/evacuare Pilote Denim Hygiene Articole sportive Outdoor Eco 40-60 Rapid 14 minute |
| Viteza maxima centrifugare | 1400 rpm |
| Slim | Nu |
| Durata program rapid | 14 min |
| Durata program ECO | 3 h 25 min |
| Inaltime | 84.7 cm |
| Greutate | 69.5 Kg |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Adancime | 57.6 cm |
| Latime | 59.6 cm |
| Culoare | Alb |
Vezi oferta »