
Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Rufe TCL FF0812SA0
Masina de spalat TCL FF0912SA0 (9 kg) primește aprecieri din partea utilizatorilor pentru raport calitate/preț convenabil și funcționare silențioasă. Motor BLDC Inverter asigură eficiență energetică și zgomotul redus în funcționare. Livrarea se realizează rapid, iar produsul se dovedește fiabil în uz zilnic, cu 16 programe adaptate diferitelor necesități de spălare.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare silențioasă confirmată de mai mulți utilizatori, datorită motorului BLDC Inverter eficient
- Raport calitate/preț foarte convenabil pentru capacitatea de 9 kg și setul complet de programe
- Livrare rapidă cu doi oameni și instalare, în termen promis de distribuitor
- Capacitate de 9 kg suficientă pentru rufe săptămânale ale unei familii medii
- Motor Inverter cu eficiență energetică și zgomotul redus în funcționare, confirmat de utilizatori
- 16 programe disponibile incluzând Quick Wash de 18 minute pentru spălări urgente
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | TCL |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Marime familie | 4 membri |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Nivel zgomot centrifugare | 76 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Eficienta energetica centrifugare | Clasa B |
| Consum de energie/100 spalari | 47 kWh |
| Functii | Adaugare haine Drum Clean Start intarziat Spalare cu aburi Dozare automata in functie de greutate |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire Sistem detectare spuma Waterproof system Sistem electronic de control al balansului Blocare acces copii |
| Tehnologie | Motor Inverter |
| Programe spalare | Lenjerii Lana Bumbac Prespalare Rapid Delicate Camasi Mix Intensiv Drum Clean Allergy Care Spin Program 20 grade Sport+ Eco 40-60 C Rinse and spin |
| Numar programe spalare | 16 |
| Slim | Nu |
| Viteza maxima centrifugare | 1200 rpm |
| Durata timer | 24 h |
| Durata program rapid | 18 min |
| Durata program ECO | 3 h 38 min |
| Culoare | Argintiu |
| Diametru hublou | 308 mm |
| Adancime | 52 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Greutate | 58 Kg |
| Lungime cablu | 150 cm |
Vezi oferta »