Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase AEG FFB73716PM
Mașina de spălat vase AEG FFB73716PM este un model încorporabil cu capacitate de 15 seturi și 10 programe de spălare. Are clasa energetică D și include funcții precum sertar MaxiFlex și tehnologia AirDry. Conform unicei recenzii, produsul funcționează foarte bine și oferă multiple setări în funcție de timp și tipul vaselor. Utilizatorul menționează că a achiziționat-o pentru mama sa, care a testat-o timp de o lună și este mulțumită de performanță. Rămâne de văzut rezistența în timp, deoarece mașina anterioară s-a defectat imediat după expirarea garanției.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționează foarte bine
- Multiple setări pentru diferite tipuri de vase
- Ușor de utilizat
- Capacitate mare (15 seturi)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Incertitudine privind durabilitatea pe termen lung
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Tip programe | Delicat Clatire Economic Auto Intensiv Rapid Normal |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 15 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 1550 W 2200 W |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 86 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 11 l |
| Functii | Oprire automata Status program Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Uscare Indicator sare Pornire programabila Cos superior ajustabil Senzor grad murdarie Indicator nivel solutie clatire |
| Numar programe | 10 |
| Numar jeturi de apa | 2 |
| Pornire programabila | 24 h |
| Trepte temperatura | 5 |
| Slim | Nu |
| Material cuva | Inox |
| Material cos | Plastic |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 850 mm |
| Latime | 596 mm |
| Adancime | 610 mm |
| Greutate | 46.08 Kg |
| Lungime furtun | 180 cm |
Vezi oferta »