Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase AEG FSB64907Z
Mașina de spălat vase AEG FSB64907Z primește aprecieri pentru performanță de spălare și fiabilitate. 14 seturi și 7 programe includ opțiuni pentru diverse tipuri de vase, motor Inverter asigură eficiență. Utilizatorii raportează satisfacție generală cu rezultatele de spălare, plăți fiind curat și solid. Raport calitate-preț bun.
Utilizatorii au apreciat:
- Spălare foarte bună
- 14 seturi, 7 programe variate
- Motor Inverter eficient
- Construcție solidă
- Fiabilitate confirmată
- Raport calitate-preț bun
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | AEG |
| Tip programe | Economic Auto Rapid Uscare Normal Igienizare masina |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip | Complet incorporabila |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Nivel zgomot | 44 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 1950 W |
| Consum de energie/100 spalari | 75 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 10.5 l |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Uscare Indicator sare Pornire programabila Cos superior ajustabil Senzor grad murdarie Suport cesti |
| Numar programe | 7 |
| Durata program ECO | 4 h |
| Pornire programabila | 1 h 24 h |
| Numar cosuri | 2 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Slim | Nu |
| Culoare | Incorporabil |
| Inaltime | 818 mm |
| Latime | 596 mm |
| Adancime | 550 mm |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Greutate | 35.5 Kg |
| Accesorii incluse | Cos |
Prețul pe eMAG »