Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase BOSCH SCX6ITB00E
Mașina de spălat vase Bosch este compactă, dar încăpătoare, ideală pentru familii mici. Spală impecabil, silențioasă, cu multiple setări. Aspect premium, finisaje de calitate. Program scurt eficient. Volum interior surprinzător de mare. Sistem Aquastop sigur. Complet incorporabilă. Ușor de instalat și folosit.
Utilizatorii au apreciat:
- Compactă, dar încăpătoare.
- Spală impecabil.
- Silențioasă.
- Multiple setări.
- Aspect premium, finisaje bune.
- Program scurt eficient.
- Volum interior mare.
- Aquastop sigur.
- Ușor de instalat.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip programe | Delicat Prespalare Economic Auto Intensiv Rapid |
| Capacitate incarcare | 8 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 47 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 65 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Numar programe | 6 |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Uscare Filtru autocuratare Pornire programabila Cos pentru tacamuri Suport pahare |
| Slim | Nu |
| Pornire programabila | 24 h 1 h |
| Durata program ECO | 3 h 55 min |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Greutate | 25.2 Kg |
| Lungime furtun | 215 cm |
| Lungime cablu | 175 cm |
Vezi pe eMAG »