Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase BOSCH SMS4EVI04E
Recenziile pentru mașina de spălat vase Bosch sunt pozitive. Utilizatorii sunt mulțumiți de calitatea spălării, comparabilă cu modele Bosch mai vechi. Apreciază programul la 70°C cu deschiderea automată a ușii și aplicația mobilă care oferă control complet, notificări pentru întreținere (sare, lichid, curățare filtru) și permite igienizarea.
Utilizatorii au apreciat:
- Spală foarte bine, la fel ca modelele Bosch mai vechi.
- Funcția de deschidere automată a ușii la finalul programului.
- Aplicație mobilă care permite control 100%.
- Aplicația oferă notificări pentru adăugat sare, lichid sau curățat filtrul.
- Recomandat atât produsul, cât și magazinul.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip programe | Economic Auto Intensiv Rapid Igienizare masina Inteligent |
| Capacitate incarcare | 13 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Nivel zgomot | 46 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 84 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 7 l |
| Numar programe | 6 |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Functionare silentioasa Semnal sonor la finalizarea programului Wi-Fi Uscare Filtru autocuratare Pornire programabila Cos superior ajustabil Deschidere automata a usii Asistare dozaj detergent Cos pentru tacamuri Senzor grad murdarie Suport pahare |
| Slim | Nu |
| Pornire programabila | 24 h 1 h |
| Durata program ECO | 3 h 55 min |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Lungime furtun | 190 cm |
| Lungime cablu | 175 cm |
| Greutate | 51.5 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »