Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase BOSCH SMS4EVW00E
Mașina de spălat vase Bosch SMS4EVW00E cu capacitate de 14 seturi este apreciată pentru eficiența în spălare și funcționarea silențioasă. Dispune de 6 programe și funcții precum Silence Plus și AquaStop. Clienții menționează deschiderea automată a ușii care ajută la uscare, deși prelungește timpul programului. Este considerată spațioasă și economică, perfectă pentru utilizare zilnică.
Utilizatorii au apreciat:
- Spală foarte bine, inclusiv la programul de 1h
- Foarte silențioasă, ideală pentru utilizare nocturnă
- Deschiderea automată ajută la uscarea vaselor
- Capacitate mare pentru 14 seturi
- Economisește timp, apă și efort
- Raftul special pentru tacâmuri este încăpător
- Paharele arată impecabil după spălare
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Deschiderea automată prelungește considerabil timpul programului
- Programul Eco considerat ineficient de unii utilizatori
- Uneori mai rămân urme pe unele vase, în funcție de program
- Ar putea fi mai încăpătoare pentru unii utilizatori
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip programe | Economic Auto Intensiv Rapid Normal |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Consum de energie/100 spalari | 75 kWh |
| Nivel zgomot | 44 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa B |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 2400 W |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Functionare silentioasa Wi-Fi Pornire programabila Deschidere automata a usii Asistare dozaj detergent Cos pentru tacamuri Blocare control panou |
| Numar programe | 6 |
| Durata program ECO | 3 h 35 min |
| Pornire programabila | 24 h |
| Slim | Nu |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Lungime furtun | 190 cm |
| Lungime cablu | 175 cm |
| Greutate | 52.1 Kg |
Mai multe detalii »