Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase BOSCH SMV6ECX10E
Mașina de spălat vase Bosch SMV6ECX10E are performanțe generale bune, dar prezintă câteva probleme de design. Principalul inconvenient este suportul pentru tacâmuri care limitează semnificativ capacitatea de încărcare - nu permite așezarea farfuriilo adânci (de supă) cu diametru mai mare de 20 cm pe raftul superior, nici măcar folosind sistemul Rackmatic de ajustare.
Utilizatorii au apreciat:
- Sistem Rackmatic pentru ajustarea rafturi
- 14 seturi - capacitate generoasă teoretic
- 8 programe de spălare disponibile
- Funcție ExtraDry
- Motor EcoSilence Drive
- Conectivitate Home Connect
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Suportul pentru tacâmuri limitează capacitatea de încărcare
- Nu pot fi așezate farfurii adânci peste 20 cm pe raftul superior
- Sistemul Rackmatic nu rezolvă problema limitării spațiului
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip programe | Delicat Economic Auto Intensiv Rapid Uscare Igienizare masina Inteligent |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 54 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Numar programe | 8 |
| Functii | Status program Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Functionare silentioasa Semnal sonor la finalizarea programului Wi-Fi Uscare Filtru autocuratare Pornire programabila Cos superior ajustabil Asistare dozaj detergent Cos pentru tacamuri Sistem pentru protectia paharelor |
| Slim | Nu |
| Pornire programabila | 24 h 1 h |
| Durata program ECO | 4 h 30 min |
| Culoare | Incorporabil |
| Inaltime | 81.5 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Greutate | 39.6 Kg |
| Lungime furtun | 190 cm |
| Lungime cablu | 175 cm |
Mai multe detalii »