Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Candy CI1C7SB1FA
Mașina de spălat vase Candy Rapido CI1C7SB1FA primește recenzii contradictorii, cu utilizatori mulțumiți de programe variate și fiabilitate, dar cu defecțiune critică la ușă raportată de alții. Problema mecanică a ușii de spălare afectează fiabilitatea pe termen lung.
Utilizatorii au apreciat:
- Programe variate disponibile în aplicație
- Funcționare fiabilă pentru utilizatori fără probleme
- Sistem Automatic Open Door
- Performanță spălare confirmată
- Conector WiFi pentru control de la distanță
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Ușa de spălare nu rămâne deschisă și cade brusc
- Defect mecanic la clanță ușă, aparat neoperațional inițial
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip programe | Prespalare Economic Auto Intensiv Rapid Uscare Normal Inteligent |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip | Complet incorporabila |
| Capacitate incarcare | 11 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Consum de energie/100 spalari | 63 kWh |
| Nivel zgomot | 47 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Oprire automata Indicator terminare program Wi-Fi Indicator sare Pornire programabila Deschidere automata a usii |
| Numar programe | 8 |
| Durata program ECO | 4 h 35 min |
| Pornire programabila | 23 h |
| Numar cosuri | 3 |
| Slim | Da |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 818 mm |
| Latime | 448 mm |
| Adancime | 559 mm |
| Greutate | 35 Kg |
Vezi oferta »