Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Electrolux ESM48320SX
Mașina de spălat vase Electrolux ESM48320SX are o capacitate de 14 seturi și 8 programe de spălare. Cu funcții AirDry și MaxiFlex, dispune de afișaj digital și motor inverter. Este clasificată în clasa energetică D, are lățime de 60 cm și finisaj inox. Utilizatorii apreciază performanța și silențiozitatea.
Utilizatorii au apreciat:
- Performanță excelentă de spălare
- Funcția AirDry pentru uscare eficientă
- Silențioasă și economică
- Panou de control similar cu modelele premium AEG
- Calitate superioară față de alte mărci din aceeași clasă de preț
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip programe | Clatire Economic Auto Rapid Uscare Normal Igienizare masina |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 85 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 10.5 l |
| Functii | Oprire automata Uscare Indicator sare Pornire programabila Suport pahare Indicator nivel solutie clatire Sistem pentru protectia paharelor |
| Numar programe | 8 |
| Durata program ECO | 4 h |
| Pornire programabila | 24 h |
| Trepte temperatura | 4 |
| Slim | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 62.2 cm |
| Lungime furtun | 1.5 m |
Mai multe detalii »