Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Heinner HDW-BIM60514E++
Mașina de spălat vase Heinner HDW-BIM60514E++ este apreciată de cumpărători pentru capacitate mare de 14 seturi și eficiență energetică Clasa E. Programele sunt limitate la 5 opțiuni, dar sunt bine concepute și intuitive în utilizare, iar setul complet de piese și șuruburi de montare se primește în pachet. Consumatorii o descriu ca opțiune eficientă și ușor de folosit pentru familii.
Utilizatorii au apreciat:
- Spălare eficace
- Capacitate mare de 14 seturi
- Programe bine concepute și intuitive
- Include toate piesele de montare în pachet
- Eficiență energetică Clasa E
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip programe | Auto Intensiv Rapid Uscare Normal |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 49 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 95 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 11 l |
| Numar programe | 5 |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Blocare acces copii Pornire programabila Incarcare la jumatate Cos superior ajustabil |
| Slim | Nu |
| Numar cosuri | 2 |
| Pornire programabila | 3 h 6 h 9 h |
| Durata program ECO | 3 h 40 min |
| Culoare | Incorporabil |
| Inaltime | 82 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 55 cm |
Vezi pe eMAG »