Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Hotpoint HSIP4O21WFE
Mașina de spălat vase incorporabilă Hotpoint HSIP4O21WFE are o capacitate de 10 seturi și 10 programe. Este dotată cu motor Inverter și control touch, fiind încadrată în clasa energetică E. Există puține recenzii, dar utilizatorii apreciază funcționarea silențioasă, montajul ușor și LED-ul martor care indică funcționarea.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare extrem de silențioasă
- Montaj ușor și intuitiv
- LED martor care indică funcționarea
- Diverse programe pentru diferite nevoi
- Posibilitatea de a regla timpul de spălare la jumătate
- Program scurt eficient (30-45 minute)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Ușa nu se deschide automat la finalul programului
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Hotpoint |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip programe | Normal |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 10 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Consum de energie/100 spalari | 76 kWh |
| Nivel zgomot | 41 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Putere | 1900 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Consum anual energie | 212 kWh |
| Consum mediu anual de apa | 2520 l |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Blocare acces copii Indicator sare Pornire programabila Cos superior ajustabil Cos pentru tacamuri Indicator nivel solutie clatire |
| Numar programe | 10 |
| Pornire programabila | 24 h |
| Durata program ECO | 4 h |
| Slim | Da |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 82 cm |
| Latime | 44.8 cm |
| Adancime | 55.5 cm |
| Greutate | 29.6 Kg |
| Lungime cablu | 130 cm |
| Lungime furtun | 155 cm |
Verifică stocul pe eMAG »