Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Tesla WD660M
Recenzia unică pentru mașina de spălat vase Tesla este pozitivă și detaliata. Utilizatorul a ales produsul după ce a obosit să compare prețurile fluctuante ale marcilor consacrate. Apreciază simplitatea procedurii de retur oferită de eMAG. Designul și finisajele sunt considerate ok, iar mașina este silentioasă. Carcasa pare bine închegată. Până în momentul recenziei, mașina spăla bine. Utilizatorul menționează că service-ul este asigurat de Depanero și este liniștit de existența a 5 ani garanție, pe care speră să nu fie nevoie să o folosească.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport pret/calitate bun față de mărcile consacrate
- Design și finisaje acceptabile
- Silentioasă
- Carcasă bine închegată
- Spală bine (până în prezent)
- Service asigurat și garanție lungă (5 ani)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip programe | Clatire Economic Intensiv Rapid Normal |
| Capacitate incarcare | 12 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 1800 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 49 dB |
| Consum anual energie | 258 kWh |
| Eficienta la condensare | Clasa A |
| Consum mediu anual de apa | 3080 l |
| Numar programe | 7 |
| Functii | Uscare Pornire programabila Incarcare la jumatate |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 845 mm |
| Latime | 598 mm |
| Adancime | 600 mm |
| Lungime furtun | 1500 mm |
Mai multe detalii »