Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Tesla WDI461M
Recenzia pentru mașina de spălat vase Tesla este singura și puternic negativă. Deși spală vasele bine, utilizatorul critică construcția, finisajele și modul neergonomic de așezare a vaselor. Instalarea și fixarea de mobilă este considerată prost gândită. Utilizatorul o compară nefavorabil cu produse Whirlpool, care sunt considerate de calitate superioară și mai ieftine. Nu o recomandă și menționează că nu o returnează doar din cauza dificultății procedurii.
Utilizatorii au apreciat:
- Spală vasele bine
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Construcție și finisaje slabe
- Mod neergonomic de așezare a vaselor în interior
- Instalarea și fixarea de mobilă este dificilă și prost gândită
- Nu merită banii comparativ cu alte branduri (ex. Whirlpool)
- Nu este recomandată pentru cumpărare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Tip programe | Economic Intensiv Rapid |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 9 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Nivel zgomot | 49 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum de energie/100 spalari | 70 kWh |
| Consum de energie/ciclu de spalare | 0.7 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Functii | Uscare Pornire programabila Incarcare la jumatate |
| Numar programe | 4 |
| Durata program ECO | 3 h 55 min |
| Pornire programabila | 3 h 6 h 9 h |
| Slim | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 81.5 cm |
| Latime | 44.8 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Lungime furtun | 1.5 m 1.6 m |
Vezi oferta »