
Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Whirlpool W7F HP33 X
Mașina de spălat vase Whirlpool W7F HP33 X primește nota maximă de la cumpărătorul care a recenzat-o, acesta declarându-se foarte mulțumit de produs. Modelul dispune de o capacitate de 15 seturi, 10 programe de spălare, tehnologiile proprietare PowerClean și 6th Sense, finisaj inox și lățime standard de 60 cm, cu o clasă energetică D.
Utilizatorii au apreciat:
- Cumpărătorul care a recenzat produsul acordă nota maximă (5/5) și se declară foarte mulțumit
- Capacitate de 15 seturi, suficientă pentru familii cu 4-6 persoane
- 10 programe de spălare acoperă atât vasele delicate, cât și oalele cu resturi greu de îndepărtat
- Tehnologie PowerClean pentru spălare eficientă chiar și la temperaturi mai scăzute
- 6th Sense detectează cantitatea de vase și ajustează automat consumul de apă și energie
- Finisaj inox rezistent la pete și ușor de curățat, cu aspect îngrijit în bucătărie
- Format standard de 60 cm, compatibil cu mobilierul de bucătărie obișnuit
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | Whirlpool |
| Tip incastrare | Incorporabil Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 15 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa D |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 43 dB |
| Consum de energie/100 spalari | 86 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9.5 l |
| Numar programe | 10 |
| Durata program ECO | 3.3 h |
| Numar jeturi de apa | 2 |
| Numar cosuri | 2 |
| Slim | Nu |
| Culoare | Inox |
| Material cos | Plastic |
| Material cuva | Inox |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 59 cm |
Prețul actual »