Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase Whirlpool W7IHT40T
Mașina de spălat vase incorporabilă Whirlpool W7IHT40T are o capacitate de 15 seturi și 8 programe de spălare. Este dotată cu tehnologia Al 6-lea Simț pentru detectarea automată a gradului de murdărie și NaturalDry pentru deschiderea automată a ușii la final. Dispune de funcția PowerCleanPro pentru curățarea vaselor foarte murdare și sistem MaxiSpace pentru organizare optimă. Oferă posibilitatea de pornire cu întârziere și se încadrează în clasa energetică C.
Utilizatorii au apreciat:
- Spală foarte bine chiar și fără funcția extra power
- Curăță eficient murdăria uscată de pe vase
- Deschiderea automată la final este un avantaj mare
- Zgomot foarte redus, aproape nesezizabil
- Proiecția pe podea cu informații despre timp/program este practică
- Foarte încăpătoare pentru vase mari și mici
- Usucă eficient vasele
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Unii utilizatori au primit produse folosite vândute ca noi
- Probleme cu scurgerea apei la unele unități
- Urme de detergent în interior la unele modele livrate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Whirlpool |
| Tip | Complet incorporabila |
| Tip programe | Delicat Prespalare Economic Intensiv Rapid Normal Igienizare masina |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 15 seturi |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Consum de energie/100 spalari | 76 kWh |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9.5 l |
| Functii | Auto-curatare Protectie impotriva inundatiilor Blocare acces copii Functionare silentioasa Semnal sonor la finalizarea programului Indicator sare Pornire programabila Incarcare la jumatate Cos superior ajustabil Deschidere automata a usii Senzor grad murdarie Indicator nivel solutie clatire Sistem pentru protectia paharelor |
| Numar programe | 8 |
| Durata program ECO | 3 h 30 min |
| Pornire programabila | 1 h 24 h |
| Slim | Nu |
| Culoare | Negru Crem |
| Inaltime | 82 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 55.5 cm |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Greutate | 35.5 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »