Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Tuns Iarba BOSCH 06008A6501
Mașina de tuns Bosch UniversalRotak 37-555 electric 1400 W cu 37 cm lățime tăiere primește recenzii mixte. Motorul nu se obosește pe iarbă umedă și deasă, iar mânerul și priza fixă sunt apreciate. Sac colector mic (40 L) se umple repede, iar o recenzie raportează zgomot persistent după 6 luni de utilizare.
Utilizatorii au apreciat:
- Motor 1400 W puternic pe iarbă umedă și deasă
- Mâner și priză fixă comode și practice
- Lățime tăiere 37 cm adequată
- Cinci trepte de tăiere (25-70 mm) flexibile
- Nu se obosește pe vegetație deasă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sac colector 40 L mic, se umple repede
- Zgomot persistent raportat după 6 luni
- Greutate moderată dar semnificativă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip | Masina |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 40 l |
| Capacitate rezervor | 31 l |
| Volum cos colector | 40 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Putere motor | 1400 W |
| Functii | Electric |
| Trepte de taiere | 5 |
| Numar viteze | 5 |
| Material lama | Inox |
| Material roti | Plastic |
| Material cos colector | Sac material |
| Culoare | Verde |
| Latime taiere | 37 cm |
| Inaltime minima taiere | 25 cm |
| Inaltime maxima taiere | 70 cm |
| Lungime | 1340 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 1060 mm |
| Continut pachet | 1 x Masina de tuns iarba |
Prețul pe eMAG »
