Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Tuns Iarba Einhell 3413226
Mașina de tuns gazon Einhell GE-CM 36/34-1 Li primește aprecieri pentru design compact și practicitate, ideală pentru spații limitate. Utilizatorii apreciază mânere pliabile care ușurează depozitarea, compatibilitate cu sistem Power X-Change de baterii și preț foarte bun.
Utilizatorii au apreciat:
- Compactă și foarte practică
- Mânere pliabile pentru depozitare ușoară
- Compatibilă cu baterii Power X-Change (2x18 V)
- Lățime tăiere 33.5 cm cu 5 trepte de înălțime
- Sac colector 30 litri
- Preț imbatabil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Einhell |
| Tip transmisie | Automata |
| Tip pornire | Manuala |
| Tip roti | 4 roti |
| Tip | Masina |
| Tip acumulator | Li ion |
| Volum cos colector | 30 l |
| Capacitate rezervor | 30 l |
| Capacitate acumulator | 2.5 Ah |
| Sursa alimentare electrica | Acumulator |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Acumulator |
| Numar lame | 2 |
| Trepte de taiere | 5 |
| Suprafata lucru | 350 - 1000 m² |
| Durata de incarcare | 30 min |
| Lungime | 755 mm |
| Inaltime maxima taiere | 65 mm |
| Inaltime minima taiere | 25 mm |
| Latime taiere | 33.5 cm |
| Culoare | Rosu Negru |
| Material cos colector | Textil Plastic |
| Material roti | Plastic |
| Material lama | Metal |
| Latime | 380 mm |
| Inaltime | 450 mm |
| Greutate | 11.9 Kg |
| Diametru roata fata | 150 mm |
| Diametru roata spate | 180 mm |
| Continut pachet | Mașină de tuns iarba fără fir |
Vezi pe eMAG »
