| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Frecventa | 6400 MHz |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 32 GB |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Module | Dual channel |
| Latenta | CL 36 |
| Radiator | Da |
| Altele | Compatibil Intel XMP Iluminare RGB Compatibil AMD EXPO |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Frecventa | 6400 MHz |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 32 GB |
| Voltaj (V) | 1.35 V |
| Module | Dual channel |
| Latenta | CL 36 |
| Radiator | Da |
| Altele | Compatibil Intel XMP Iluminare RGB Compatibil AMD EXPO |