| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 64 GB |
| Voltaj (V) | 1.4 V |
| Module | Dual channel |
| Latenta | CL40 |
| Radiator | Da |
| Altele | Compatibil Intel XMP Compatibil AMD EXPO |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Frecventa | 6000 MHz |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 64 GB |
| Voltaj (V) | 1.4 V |
| Module | Dual channel |
| Latenta | CL40 |
| Radiator | Da |
| Altele | Compatibil Intel XMP Compatibil AMD EXPO |