| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 8 GB |
| Module | Single channel |
| Latenta | CL 40 |
| Radiator | Da |
| Altele | XMP 3.0 |
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | CORSAIR |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Tip memorie | DDR5 |
| Capacitate | 8 GB |
| Module | Single channel |
| Latenta | CL 40 |
| Radiator | Da |
| Altele | XMP 3.0 |