| Specificații | |
| Brand | ADATA |
| Capacitate | 32 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Rata de transfer la citire | 100 MB/s |
| Culoare | Negru Albastru |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 60 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 10 g |
| Continut pachet | 1 x Memorie USB |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | ADATA |
| Capacitate | 32 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Rata de transfer la citire | 100 MB/s |
| Culoare | Negru Albastru |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 60 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 10 g |
| Continut pachet | 1 x Memorie USB |