| Specificații | |
| Brand | Kingston |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Voltaj (V) | 1.2 |
| Module | Dual channel |
| Latenta | CL16 |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB Intel XMP-Ready |
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Kingston |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Tip memorie | DDR4 |
| Capacitate | 32 GB |
| Voltaj (V) | 1.2 |
| Module | Dual channel |
| Latenta | CL16 |
| Radiator | Da |
| Altele | Iluminare RGB Intel XMP-Ready |