Memorie Kingston - KF556C36BBEK2-64
| Specificații | |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR5 |
| Voltaj (V) | 1.1 V |
| Latenta | 36 CL |
| Radiator | Da |
| Altele | AMD EXPO |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Module | Dual channel |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Capacitate | 64 GB |
| Brand | Kingston |
| Tip memorie | DDR5 |
| Voltaj (V) | 1.1 V |
| Latenta | 36 CL |
| Radiator | Da |
| Altele | AMD EXPO |