| Specificații | |
| Brand | DJI |
| Destinat pentru | Lavaliera |
| Tip | Dinamic |
| Utilizare | Profesional |
| Tip captare | Omnidirectional |
| Tip conexiune | Wireless |
| Raspuns in frecventa | 2.400-2.4835 GHz |
| Tensiune alimentare | 5 V |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Conectori intrare | Wireless |
| Sursa sunet | Vocal |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 26.55 mm |
| Latime | 26.06 mm |
| Greutate | 10 g |
| Continut pachet | 1 x Microfon 1 x Incarcator 1 x Cablu incarcare USB Type-C 1 x DJI Mic Mini Clip Magnet 1 x DJI Mic Mini Windscreen (Black/Gray) 1 x DJI Mic Mini Windscreen (Black) 1 x DJI Mic Mini Compact Carrying Pouch |
Mai multe detalii »
