
| Specificații | |
| Brand | DJI |
| Destinat pentru | Sistem wireless |
| Utilizare | Profesional Uz casnic |
| Tip conexiune | Wireless |
| Tip transmisie | Digital |
| Raspuns in frecventa | 20 - 24000 Hz |
| Raport semnal zgomot | 72 dB |
| Tensiune alimentare | 5 V |
| Conectivitate | Bluetooth USB Wi-Fi Jack 3.5 mm |
| Conectori intrare | Wireless 1 x 3.5 mm TRS |
| Sursa sunet | Vocal |
| Nivel presiune sunet | 126 dB |
| Sensibilitate | 94 dB |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 53.85 mm |
| Latime | 28.69 mm |
| Greutate | 25 g |
| Continut pachet | 1 x Receptor 1 x Cablu de date USB-C la USB-C 1 x Cablu adaptor audio cu blocare DJI Mic 3 (TRS 3,5 mm la TRS) 1 x Husa compacta de transport DJI Mic 3 1 x Adaptor telefon mobil DJI Mic 3 (USB-C) |
Prețul actual »