| Specificații | |
| Brand | DJI |
| Destinat pentru | Sistem wireless |
| Tip | Dinamic |
| Utilizare | Profesional Uz casnic |
| Tip conexiune | Wireless |
| Tip transmisie | Digital |
| Tip captare | Omnidirectional |
| Raspuns in frecventa | 20 - 24000 Hz |
| Raport semnal zgomot | 72 dB |
| Tensiune alimentare | 5 V |
| Conectivitate | Bluetooth USB Wi-Fi Jack 3.5 mm |
| Conectori intrare | Wireless |
| Sursa sunet | Vocal |
| Nivel presiune sunet | 126 dB |
| Sensibilitate | 94 dB |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 16.35 mm |
| Latime | 28.34 mm |
| Greutate | 16 g |
| Continut pachet | 1 x Microfon transmitator 1 x Cablu de incarcare pentru transmitator 1 x Protectie de vant DJI Mic 3 (negru/gri) 1 x Protectie de vant DJI Mic 3 (negru) 1 x Magnet DJI Mic 3 1 x Clema magnetica DJI Mic 3 1 x Husa compacta de transport DJI Mic 3 |
Verifică stocul pe eMAG »