Părerile cumpărătorilor despre Mixer de bucătărie BOSCH MSM6M820
Mixerul vertical Bosch ErgoMaster MSM6M820 1200W primește apreciere pentru componente metalice și construcție solidă. Este ușor de folosit și practic pentru utilizare zilnică. Cumpărătorul a ales acest model special pentru calitatea materialelor metalice.
Utilizatorii au apreciat:
- Componente metalice, construcție solidă și calitativă
- Design ergonomic, ușor de folosit
- Ușor de manipulat
- Potrivit pentru utilizare zilnică
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 1200 W |
| Caracteristici cheie | Fara BPA Protectie supraincalzire Viteza variabila |
| Functii | Pasare Tocare |
| Trepte de viteza | 1 |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Lungime cablu | 140 cm |
| Lungime | 80 mm |
| Inaltime | 395 mm |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Latime | 60 mm |
| Continut pachet | 1 x Minitocator 1 x Bagheta de mixare 1 x Mixer vertical 1 x Vas mixare |
Vezi pe eMAG »