| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Capacitate bol | 500 ml |
| Putere | 600 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Macinare Pasare Tocare |
| Caracteristici cheie | Fara BPA |
| Trepte de viteza | 1 |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Lungime cablu | 140 cm |
| Continut pachet | 1 x Vas 1 x Mixer cu bol 1 x Mixer vertical |
Verifică stocul pe eMAG »