Părerile cumpărătorilor despre Mixer de bucătărie Zass ZHB11
Mixer vertical ZASS cu motor DC puternic de 800W și pahar de 600ml inclus. Deși are doar 2 opțiuni de viteză, este considerat foarte puternic și își face treaba foarte bine. Utilizatorii sunt mulțumiți de performanțele sale în diverse situații de utilizare. Produsul merită investiția conform recenziilor primite.
Utilizatorii au apreciat:
- Motor puternic de 800W, performanță excelentă
- Își face treaba foarte bine în diverse situații
- Utilizatori foarte mulțumiți de produs
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Zass |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 800 W |
| Functii | Pasare |
| Trepte de viteza | 2 |
| Material bol | Plastic |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 1 Kg |
| Lungime | 11 cm |
| Inaltime | 44 cm |
Vezi pe eMAG »