Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED AOC 24P1
Monitorul LED IPS AOC 23.8" Full HD oferă o calitate bună a imaginii cu conectivitate DisplayPort și funcționalitate de pivot. Utilizatorul apreciază culorile frumoase, nici suprasaturate, nici șterse, și compatibilitatea cu diverse sisteme datorită porturilor adecvate. Dispune de boxe integrate, deși acestea sunt descrise ca având volum redus și lipsă de bas. În ciuda acestei limitări, monitorul este considerat perfect pentru utilizare în birou.
Utilizatorii au apreciat:
- Culori frumoase, nici suprasaturate, nici șterse
- Porturi adecvate pentru compatibilitate cu diverse sisteme
- Funcționalitate de pivot
- Perfect pentru utilizare în birou
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Boxe cu volum redus și lipsă de bas
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | AOC |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Tip iluminare fundal | W-LED |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | TN IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 18 kWh |
| Putere consumata | 22 W |
| Porturi video | 1 x VGA 1 x DVI 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Porturi audio | 1 x Audio out 1 x Audio in |
| Functii speciale | Ergonomie Boxe integrate 2 x 2W |
| Numar culori | 16.7 M |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Contrast dinamic | 50.000.000 :1 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Standarde | CE FCC RoHS TUV-GS ISO 9241-307 EAC TUV-Bauart REACH |
| Data ports | 4 x USB 3.0 |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Inclinare | -5° + 35° |
| Rotire | Da |
| Pivotare | 180° - 180° |
| Dimensiune punct | 0.274 mm |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 518.9 mm |
| Lungime | 539.1 mm |
| Latime | 202.5 mm |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Cablu USB 3.0 1 x Cablu audio 1 x Monitor |
Mai multe detalii »
