Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Apple MMYQ3Z/A
Monitorul Apple Studio Display 27" este un display de înaltă calitate cu rezoluție 5K Retina și conectivitate Thunderbolt. Utilizatorii apreciază calitatea imaginii excelentă. Acest model vine cu sticlă standard și suport VESA în varianta argintie. Deși este considerat un produs premium, oferă performanță vizuală remarcabilă pentru profesioniști și utilizatori exigenți.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate excelentă a imaginii
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Apple |
| Luminozitate | 600 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 5120 x 2880 |
| Tip rezolutie | 5K |
| Diagonala | 27 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 21 kWh |
| Porturi video | USB Type-C Thunderbolt |
| Functii speciale | Difuzoare Hey Siri Spatial sound Wide Color |
| Tehnologie | True Tone Standard Glass |
| Numar culori | 1.07 Miliarde |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Inclinare | -5 - 25 grade |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 47.8 cm |
| Latime | 16.8 cm |
| Lungime | 62.3 cm |
| Greutate | 6.3 Kg |
| Inaltime ajustabila | 105 mm |
| Continut pachet | 1 x Monitor Adaptor VESA |
Verifică stocul pe eMAG »
