Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED ASUS VG32AQA1A
Monitorul Gaming LED VA Asus TUF de 31.5" este un model WQHD cu 170Hz O.C. și 1ms. Include tehnologii precum Extreme Low Motion Blur, AMD FreeSync Premium și Shadow Boost. Este apreciat pentru fluiditatea în jocuri, culorile vii și confortul ocular după utilizare îndelungată. Utilizatorii menționează că este potrivit pentru PS5. Unii clienți au raportat probleme cu reflexiile luminii naturale pe ecran și cu piciorul neajustabil.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte fluid în 120Hz pentru PS5
- Culori vii și plăcute
- Nu obosește ochii după utilizare îndelungată
- Raport bun calitate-preț pentru un monitor de 31.5"
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Reflexii ale luminii naturale pe ecran
- Picior neajustabil
- Difuzoare considerate prea mici
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Gaming |
| Brand | ASUS |
| Contrast tipic | 3,000:1 |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Tip suprafata display | Non Glare |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 2560 x 1440 |
| Tip rezolutie | WQHD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Putere consumata | 26 W |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Porturi audio | 1 x Casti |
| Functii speciale | 2 x 2W Difuzoare |
| Numar culori | 16.7 M |
| Rata de refresh (maximala) | 170 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 ° / 178 ° |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 496.2 mm |
| Latime | 213.81 mm |
| Lungime | 716.3 mm |
| Greutate | 6.7 Kg |
| Continut pachet | Ghid de utilizare rapida 1 x Adaptor alimentare 1 x Cablu alimentare 1 x Cablu Display port |
Vezi pe eMAG »
