Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED ASUS VY249HF-W
Monitorul Gaming LED IPS Asus de 23.8 inch are rezoluție Full HD (1920x1080), rată de reîmprospătare de 100Hz și timp de răspuns de 1ms. Dispune de tehnologii Adaptive-Sync și Flicker Free, conexiuni HDMI și jack audio, precum și suport VESA. Este apreciat pentru calitatea imaginii, culorile frumoase și ușurința de instalare. Un avantaj estetic menționat este culoarea albă, care schimbă aspectul biroului. Singurul dezavantaj menționat este că nu se poate regla pe înălțime.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate excelentă a imaginii
- Culori frumoase și clare
- Ușor de instalat
- Design alb atractiv
- Tehnologii Adaptive-Sync și Flicker Free
- Timp de răspuns rapid de 1ms
- Raport bun calitate-preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu se poate regla pe înălțime
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | ASUS |
| Contrast tipic | 1300:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Tehnologie display | IPS |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 11 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Putere consumata | 14 W |
| Porturi video | HDMI |
| Porturi audio | Audio Out |
| Tehnologie | Flicker-Free Low blue light Adaptive Sync |
| Functii speciale | Kensington Lock Game Mode Wide Viewing Angle |
| Contrast dinamic | 100.000.000:1 |
| Numar culori | 16.7 millioane |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178°/ 178° |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Aspect imagine | Wide |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | +23° ~ -5° |
| Pivotare | Nu |
| Rotire | nu |
| Dimensiune punct | 0.275 mm |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 39.3 cm |
| Latime | 54.1 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Greutate | 3.38 Kg |
| Inaltime ajustabila | Nu |
Mai multe detalii »