Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Dell SE2222H
Monitorul LED VA Dell de 21.5 inch este un model Full HD cu rată de refresh de 60Hz și timp de răspuns de 8ms, cu conectivitate VGA și HDMI. Este apreciat pentru calitatea bună la un preț accesibil, fiind considerat excelent pentru utilizări de bază. Utilizatorii menționează că este mare, se vede frumos și clar, și este confortabil la pornire/oprire.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate bună pentru preț accesibil
- Imagine clară și frumoasă
- Dimensiune bună
- Confortabil la pornire/oprire
- Bun ca monitor secundar
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Specificații de bază, fără funcții avansate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Dell |
| Contrast tipic | 3000:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Format ecran | Clasic |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | LED VA |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 14 kWh |
| Putere consumata | 22 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Porturi video | 1 x VGA 1 x HDMI |
| Functii speciale | HDCP Eye Saving Mode |
| Tehnologie | HDCP Eye Saver Mode Eye Care |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Numar culori | 16M |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Contrast dinamic | Mega Contrast |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 / 178 grade |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Standarde | RoHS |
| Inclinare | -5 / +21 ° |
| Dimensiune punct | 0.241 mm |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Greutate | 4.4 Kg |
| Continut pachet | Cablu HDMI Stand Monitor |
Verifică stocul pe eMAG »
