Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Lenovo 62F9GAT4EU
Monitorul LED IPS Lenovo ThinkVision E28u-20 este un model de 28" cu rezoluție UHD (4K) și 60Hz. Este apreciat pentru calitatea imaginii și pentru faptul că nu obosește ochii. Dispune de stand reglabil și boxe încorporate de 2W. Unii utilizatori au raportat probleme cu pixelii invizibili de pe marginea ecranului. Calitatea sunetului boxelor este considerată slabă, comparabilă cu cea a unui telefon.
Utilizatorii au apreciat:
- Nu obosește ochii
- Panou IPS de calitate cu rezoluție 4K
- Stand reglabil
- Construcție bună și ambalaj premium
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Pixeli invizibili pe marginile ecranului
- Calitate slabă a sunetului boxelor
- Culoarea roșie mai pronunțată comparativ cu celelalte
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | Lenovo |
| Contrast tipic | 1,000 :1 |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | IPS |
| Diagonala | 28 inch |
| Putere consumata | 30 W 50 W |
| Porturi video | 2 x HDMI 2.0 1 x DP 1.4 |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Numar culori | 1.07 billion |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 580.6 mm |
| Latime | 220 mm |
| Lungime | 636.9 mm |
| Greutate | 6.8 Kg |
| Continut pachet | Cablu HDMI |
Mai multe detalii »
